Kunda mälumänguklubi alustas hooaega

Teisipäeval, 25. novembril toimus Saarepiiga kohvikus Kunda mälumänguklubi kuuenda hooaja esimene osavõistlus, millele jättis oma aktsendi ka käimasolev kodanike ühisnädal.

Suures plaanis on kohalik mälumänguturniir aja jooksul juba paika loksunud. Igas mängus käsitletakse kuut rubriiki, milles omakorda viis küsimust. Sel korral olid aga osad rubriigid kohalikele oludele kohandunud. Nii oli tavapärase tehnika ja teaduse asemel hoopis tsemenditööstuse teemaplokk. Eraldi ei leidunud spordiküsimusi, kuid vastuseid ootasid küsimused KOVi ja poliitika vallast.

Mängu võitis võistkond Õpetajad, kes teiseks tulnud Viru-Nigula meeskonnaga juba pikka aega kõrgete kohtade nimel purelenud. Hoolimata pingelisest võistlusest, jäid kõik osalejad mänguga rahule ning kiitsid head küsimuste valikut ja meeldivat atmosfääri.

Mängu auhinnad pani sel korral välja Virumaa Rahvaülikooli Selts ühes Kunda linnavalitsusega. Nagu traditsiooniks on saanud, on esikolmiku võistkondadel võimalik külastada priilt Kunda spordikeskuse ujulat. Eriauhinnad Kunda tsemenditööstuse ajaloost kõnelevate raamatute näol tõi Kunda Nordic Tsement. Võistluse korraldajate otsusega läksid need Viru-Nigulast pärit võistkondade (Viru-Nigula ja Palgid) vahel jagamisele, kuna kumbki ei saanud tsemenditööstuse teemaplokis ühtegi punkti.

Tabel I

028

Kommenteeri

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga