Meil on hea meel, et oled siia tee leidnud! Nagu kuulutusel kirjas, toimub 20. aprillil Villavere külas Niiduvere talus õpisündmus, mille eesmärgiks on pakkuda osalejatele aktiivset, arendavat ja lõbusat ajaveetmist.

Asukoha aitab leida järgmine kaart:

Alustame kell 14 väikese sissejuhatusega. Seltsi eestvedajad teevad ülevaate oma senistest tegemistest ning tutvustavad Niiduveere logo taga peituvat. Pakume teed, kohvi ja kasemahla.

Seejärel võtab juhtimise üle loodusajakirjanik ja loodusraamatute autor Kristel Vilbaste. Kristel on olnud aastakümneid aktiivne erinevate väljaannete juures, nii asutaja kui ka toimetajana. Samuti on ta aastaid olnud ühes Mikk Sarvega aktiivne õuesõppe propageerija. Kristel lubas kaasa võtta ka mõned oma raamatud, mille kohapealt soetamiseks peaks varuma pisut sularaha.

Pikniku pidamiseks palume endil meelepärased suupisted kaasa võtta. Korraldajate poolt on kohv, tee ja kasemahl, soovi korral saab lõkkel sooja vett valmistada.

Pikniku järel toimuvad tegevused on planeeritud nõnda, et need sobivad kõigile olenemata vanusest vms. Palume lihtsalt riietuda ilmale vastavalt. Eelkõige tuulekindlalt, arvestusega, et sündmus kestab ca 2,5h ning toimub õues.

Üritus on kõigile tasuta, kuid eeldame eelnevat registreerumist alljärgneval vormil:

Küsimuste korral võib ka helistada numbril 5656 7467 (Kaido).

Kohtumiseni Niiduveres!